AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma 09.09.2017 tarihinden bu yana 238 kez okundu. / 90. SAYI

Control Techniques, Unidrive M Genel Amaçlı Değişken Hızlı Sürücü Dizisini Daha da Geliştirdi

Unidrive M dizisi artık çok daha geliştirilmiş yükleme ve kurulum yöntemleri içeriyor. Sürücülerin parametre ayarları daha kolay erişimli; kullanıcılar artık her parametreyle ilgili bilgileri birimin önünde görebiliyor ve tuştakımı kurulumu kolaylaştıran bir şekilde tasarlandı.
Control Techniques ayrıca basitleştirilmiş yükleme ve kurulum sürecini desteklemek üzere, deneyimsiz kullanıcıların bile sürücüleri birkaç dakikada çalışır duruma getirmesine yardımcı olan yeni bir kaynak geliştirdi.
www.drive-setup.com adresini ziyaret edenler, artık Unidrive M101, M200 & M300 sürücüleri ilk kez kullananlara yardımcı olan bir dizi kaynağa erişebiliyor. Hepsi aynı yerde bulunan bu kaynaklara videolar, adım adım kılavuzlar ve destek almak için iletişim adresleri dahil.
Bu yeni kaynak Control Techniques’in Unidrive M genel amaçlı sürücülere yaklaşımını destekliyor. Sürücüler, uzman bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için bile kurulumun mümkün olduğunca hızlı ve kolay olmasını sağlayacak şekilde özel olarak tasarımlandı.
Unidrive M101, parametreler ve ayarlar üzerinde ilave kontrol sunan dahili bir potansiyometre sayesinde, üretim bantları, fanlar ve pompalar gibi basit otomasyon süreçleri için son derece hızlı yükleme ve kurulum sunuyor.
Unidrive M200, çok geniş bir uygulama yelpazesi için, özellikle de fieldbus veya Ethernet iletişimi yoluyla uzaktan kumanda gerektiren uygulamalar için daha fazla esneklik sunar. Unidrive M300 ayrıca güvenli tork kapatma gibi dahili güvenlik önlemleri içerir. Sürücülerin her biri kendi sınıfının en küçükleri arasındadır ve yan yana yerleştirilebildikleri için daha da fazla yer tasarrufu yapılabilmesini sağlar.
Sürücüler kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlandı ve www.drive-setup.com adresinde bulunan destek malzemeleri her sürücünün yükleme ve kurulumunu basit ve kolay hale getiriyor.90. Sayı / Firma kategorisindeki diğer içerikler.

 • EWM'den Yeni Ürün Jenerasyonu Tüm İşaretler Industri 4.0'ı Gösteriyor
 • Hidrolik sistemler firması Pisnik, Stauff Form'u tercih etti Hidrolik presteki pratik uygulamalarda boru form verme sistemi
 • Cheng Day Vinçleri Sınırsız Sayıda Endüstriyel Uygulama İçin En İyi Çözümleri Sunuyor
 • SMC Enerji Tassarruflu Temel Çillerini Sunar
 • Sanayicilere Küresel Faaliyetlerinde Maksimum Esneklik Tanıyacak ve Makineler Arası İletişimde Devrim Yaratacak İşbirliği
 • Dahili Veri İşlemeli RFID Blok Modülü
 • Rockwell Automation’ın Yeni Servo Motoru Makine Performansını Artırıyor
 • Control Techniques, Unidrive M Genel Amaçlı Değişken Hızlı Sürücü Dizisini Daha da Geliştirdi
 • Bosch Rexroth, Akıllı Teknolojileriyle Endüstri 4.0 Yolculuğunda Yanınızda
 • Üretim Odası Sorunları
 • FARO, TracerM ile Montajın Başarısını Planlıyor • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  90.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 2 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 3 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 72927 kişi.