AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 19.05.2018 tarihinden bu yana 177 kez okundu. / 95. SAYI

Daikin 'ECO' Enerji'yi Hidrolik Güç Paketlerine Getiriyor

Yeni 40 serisi Daikin ECORICH, Hybrid Hidrolik Ünitesi, modern endüstriyel dünya için en son teknolojiyi kullanan modern bir hidrolik güç paketi tanıtıldı.
Yeni ECORICH güç ünitesi, önemli miktarda enerji tasarrufu ve düşük ısı üretimi için yüksek verimli bir IPM motoru (IE4 sınıfı standartlarını aşan) içerir.
Peki, ECORICH güç ünitesi üniteleri geleneksel bir güç paketi grubuna kıyasla nasıl bir performans sergiliyor?
Tipik bir güç paketi ünitesi, pompadan maksimum akış ve basınç elde etmek için boyutlandırılmış sabit hızlı bir elektrik motoru içerecektir. Ne yazık ki, bu, elektrik motorunuzun güç paketinde bir talep olup olmadığına bakılmaksızın tam hızda dönmesi anlamına gelir, net sonuç büyük miktarda boşa harcanan enerji, aşırı ısı üretimi, bileşenlerde erken aşınma ve nihayetinde artmıştır. maliyet.
Daikin, başarılı iklim kontrol sistemlerinde kullanılan kanıtlanmış motor teknolojisine baktı. Yüksek verimli değişken hızlı bir elektrik motoru kullanarak, sabit yer değiştirme dişli pompasına bağlı olarak, ECORICH güç ünitesi üniteleri hidrolik devre içindeki akış ve basınç taleplerine uygun olarak tepki verebilir.
Net sonuç, sabit hızlı bir elektrik motoru kullanan geleneksel bir güç paketi sistemine kıyasla yaklaşık% 80'lik büyük bir enerji tasarrufudır.
Bu inanılmaz derecede temiz ve iyi paketlenmiş güç paketi üniteleri gerçek bir "Plug 'n' Play" çözümüdür ve Dakikada 28,5 Litre ve 70 Bar basınca kadar ihtiyaç duyulan uygulamalar için uygundur.
Zeus Hydratech, tüm Daikin Hidrolik sistemleri için İngiltere'nin resmi distribütörüdür. Dost canlısı ve bilgilendirici kadromuz, bu fantastik Japon hidrolik bileşenlerinin tüm satış, teknik destek, yedek parça ve onarım elemanlarına yardımcı olmaya hazırdır.
www.zeushydratech.com


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
95.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 180 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 3 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 99731 kişi.