AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 19.05.2018 tarihinden bu yana 176 kez okundu. / 95. SAYI

Eaton’ın Buton Konfigüratörü Kumanda Cihazlarının Seçimini ve Kombinasyonunu Kolaylaştırıyor

Eaton’ın çevrimiçi buton konfigüratörü müşterilerin kendi bilgisayarlarının rahatlığında kumanda cihazlarını isteğe göre yapılandırmalarını sağlıyor. Bu araç sezgisel düzeni makine üreticileri ve tesisatçılar düşünülerek özel olarak fakat elektrik toptancıları ve inşaat ve tedarik sektöründeki son kullanıcılar bu aracı son derece faydalı buluyor. Kullanıcı dostu ara yüzüyle bu araç, insan makine ara yüzleri için gerekli olan tüm unsurların herhangi bir yerde herhangi bir zaman seçimine ve yapılandırılmasına olanak tanıyor. An itibarıyla bu yazılım 2600 Eaton ürününde kullanılıyor. Bu ürünler RMQ-Titan ailesi bileşenlerini, (bir önceki seriyle kombine edilebilen) yeni RMQ Flat serilerini, hepsi bir arada RMQ kompakt çözümünün farklı sürümlerini ve RMQ16 serilerini ve ayak ve avuç içi şalterlerinin FAK serisini içeriyor.
Birbirinden ayrı ürünlerin kendinden açıklamalı, grafik tabanlı sunumu ve muhtemel kurulumlarının açık ve basit görselleştirmesi sayesinde, kullanıcı önemli katma değere sahip olacak. Böylece, mevcut ürünlere hızlı genel bir bakış, birbirinden ayrı ürünlerin basit ve hızlı seçimi ve bir tıklamayla belgelemeye dayalı bilgi oluşturma seçeneği gibi faydalar sağlanacak. Ayrıca bu yazılım, muhtemel herhangi bir yanlış kurulumu reddetmenin yanı sıra izin verilebilir konfigürasyonları da öne çıkararak, tamamlanmış cihazların özelleştirilmiş montajını da destekliyor. Ayrıca bu yazılım, muhtemel herhangi bir yanlış kurulumu reddetmenin yanı sıra izin verilebilir konfigürasyonları da öne çıkararak, tamamlanmış cihazların özelleştirilmiş montajını da destekliyor.
Ürün Grubu Makine İşletim & Kontrol Departmanı Ürün Müdürü Bernd Wolff “ Eaton artan güçlü kurulum araçları pazar taleplerini bu yazılımla karşılıyor.” diyor ve ekliyor: “ Bunun sonucu olarak müşterilerimiz sadece sezgisel ara yüzle değil, aynı zamanda her ürünün sanal bir kumanda paneli yoluyla anlık olarak ortaya çıkarılan hareketli görüntüsü sayesinde daha verimli bir şekilde çalışabiliyorlar.”
www.eaton.de/config/rmq adresinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bir sonraki adım olarak Eaton, süreci daha da basitleştirmek ve kullanıcılara çok daha geniş seçenekler sunmak için, geliştirilmiş özelliklerin yanı sıra yeni ürün grupları da eklemeyi planlıyor.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
95.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 201 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 6 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 99752 kişi.