AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Söyleşi 26.03.2018 tarihinden bu yana 2381 kez okundu. / 94. SAYI

Denizli Hidrolik, Yirmi Yılı Aşkın Tecrübesiyle Hidrolik Pnömatik Sektörüne Hizmet Sunuyor

Yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, Hidrolik, Pnömatik ve Hortum Sektöründe, gerek imalatçı gerekse de tedarikçi misyonuyla müşterilerine hizmet sunan Denizli Hidrolik Genel Müdürü Sayın Kadir UYSAL ile yapmış olduğumuz Röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

HP - Öncelikle sizi ve firmanızı tanıyabilir miyiz?
1982 yılında Afyon ilinin Dinar ilçesinin köyünde dünyaya geldim. İlkokul ve ortaokulu köyde tamamladıktan sonra, liseyi okumak için Denizli’ye geldim. Liseyi bitirdikten sonra iş hayatıma hidrolik ve pnömatik sektörün de 2000 yılında başlangıç yaptım. Bir taraftan çalışırken diğer taraftan da üniversiteyi okudum. Uzun yıllar bu sektörde bilgi birikimi ve tecrübeler kazandım. Bu bilgi ve tecrübe birikimini müşterilerime aktarmak ve daha iyi hizmet sunabilmek için kendime ait bir iş yeri kurmaya karar verdim. 2012 yılında güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile Denizli Hidrolik Pnömatik Fab. Malz. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketini kurdum.

HP - Firmanızın bünyesinde hangi faaliyetler gösteriliyor, müşterilerinize hangi ürün ve hizmetleri sunuyorsunuz?
Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli ve tecrübeli elemanlar kadrosuyla hidrolik güç merkezleri, hidrolik silindir imalatı tamir ve bakımı, iş makineleri hidrolik hortum imalatları, hidrolik ve pnömatik servis ve montaj işleri yapılmaktadır. Ayrıca hidrolik pompalar, hidrolik ve pnömatik valfler, hidrolik ve pnömatik silindirler, hidrolik ve pnömatik sızdırmazlık elemanları satışı ve müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda özel imalatlarda yapılmaktadır. Firmamız müşteri odaklı çalıştığı için müşterilerin isteği doğrultusunda teknik hırdavat, cıvata ve el aletleri v.b. malzemelerin satışını da yapmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmaktır.

HP - Müşterilerinizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazenizi geliştiriyor musunuz? Mümkünse referanslarınızdan bazılarını öğrenebilir miyiz?
Firmamız şehir merkezine yaklaşık 30 km. uzaklıkta bulunan mermer fabrikaları ve ocaklarının yoğun olarak bulundukları bölge olan Honaz ilçesinde kurulmuştur. İlk başta hidrolik ve pnömatik malzemeler satışı yaparken, müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizi genişleterek muhtelif teknik hırdavat malzemeleri, cıvata çeşitleri ve madeni yağlar rafımızda yerini almıştır. Böylelikle firmamız müşteri sayısını kat kat arttırarak yoluna güçlü ve emin adımlarla devam etmektedir.

HP - Ağırlıklı olarak hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz? Ürünleriniz hangi alanlarda kullanılıyor?
Firmamız konumu itibariyle ağırlıklı olarak mermer fabrikaları, mermer ocakları,çimento fabrikaları ve Denizli’nin lokomotif sektörü olan tekstil sektörüne de hizmet sunmaktadır. Bu sektörlerin yanı sıra, kablo fabrikaları, haddehane fabrikaları, makine imalatçılarına da hizmet vermekteyiz. Satışını yapmış olduğumuz ürünler hidrolik yağ ve havanın bulunduğu bütün makine ve sektörlerde kullanılmaktadır. Kısacası hava ve yağın bulunduğu her yerde biz varız.

HP - Türkiye’de hidrolik ve pnömatik ve makina sektörlerinin genel durumu, pazar büyüklüğü ve gelişimi hakkında neler düşünüyorsunuz?
Ülkemiz son yıllarda hidrolik ve pnömatik sektöründe hızlı bir ilerleme kaydederek pazar payını her geçen gün arttırdı. Ülkemizin ekonomisi hassas ve çok kırılgan bir ekonomiye sahiptir. Yurtiçinde ve yurtdışında yaşanan her olaylardan etkilenmektedir. Ülke olarak AR-GE çalışmalarına daha çok önem ve hız verip, patentli ürünler yapıp tüm dünya da söz sahibi olan bir ülke haline gelerek ekonomimizi daha da sağlamlaştırabiliriz. Önümüzdeki yıllarda ülkemizin dünya çapında üretim, teknoloji ve genç işgücü olarak söz sahibi olacağını düşünüyorum.

HP - Kısa ve uzun vadede hayata geçirmeyi düşündüğünüz plan ve projeleriniz neler?
Denizli Hidrolik Pnömatik olarak önümüz deki günlerde sektörümüzün önde gelen markaları ile anlaşmalar yapıp Denizli bölgesine daha kaliteli malzemeyi ve hizmeti sunmaktır. Mevcut teknik personel, makine ve ekipman sayısını arttırıp hidrolik silindir ve hidrolik güç merkezi üretimini seri üretime geçirmek, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılıp firmamızı ve ürünlerimizin tanıtımını yapmak.

HP - Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?
Sektörümüzü ve firmamızın tanıtımı konusunda bizlere yardımcı olduğunuz için derginize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
94.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 30 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 3 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 54117 kişi.