AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 11.12.2017 tarihinden bu yana 281 kez okundu. / 92. SAYI

Parker'ın yenilikçi E-Z™ Hortum Grubu Boru Hatları, Esneklikte Yeni Bir Boyut Sunuyor

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Parker Hannifin iki yeni hortum formunu piyasaya sürdü: E-Z Form ™ GS ve E-Z Form™ HT. Gelişmiş hortum tasarımı özellikle uygulama odaklıdır ve müşteriler için fazlasıyla çok yönlü bir seçenek sunar. OEM'ler ve yedek parça piyasası için uygun maliyetli bir çözüm olan hortumlar kolay kurulumla oldukça esnek bir çözüm sağlar. Genel kullanım alanları; endüstriyel motorlar ve güç üretim tesislerinin yanı sıra inşaat, madencilik, ormancılık, arazi, çim bakımı, ağır iş makineleri, nakliye, belediye ve toplu taşıma araçlarını kapsar.
E-Z Form hortum, aşırı bükülme gerektiren uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır ve tam akışlı, kıvrılmayan bir performans sağlar. E-Z Form hortum, birçok uygulamada önceden biçimlendirilmiş hortumların ve hortum/kıvrımlı metal boru takımlarının yerini verimli bir şekilde alır. Böylece, özel tasarım, aletle şekillendirme ve üretim maliyetlerini buna bağlı olarak uzun teslim sürelerini ortadan kaldırır. Ayrıca prototip siparişi verme ve yüksek minimum üretim miktarı ihtiyacını giderir. Tüm E-Z Form hortumlar tam emme gücü/vakum hizmeti için sarmal tel içerir. Bununla beraber kesintisiz tek hortum uzunluğu kullanılarak sızıntı noktaları ve bununla ilgili garanti sorunlarını en aza indirilmiştir. Parker E-Z Form hortumlar, katalog ürünüdür ve stokta birden çok değişik ebatta mevcuttur.

E-Z Form GS, özellikle genel soğutma ve su uygulamaları için uygun hafif ve düşük basınçlı bir hortumdur. E-Z Form HT ise yüksek basınç hortumlarının özel tasarımı sayesinde hortumlar aşırı sıcaklığa (+150 C dereceye kadar) dayanıklıdır ve hidrolik direksiyon için dönüş hattı olarak motora doğrudan ve kolaylıkla bağlanabilir. Bu seride ayrıca E-Z Form MP adında üçüncü bir hortum türü de yer alır. Bu yağa dayanıklı, çok amaçlı hortum; yağ emme ve yağ dönüş borusu olarak yakıt doldurma işlemi için kullanılabilir.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
92.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 24 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 1 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 76555 kişi.