AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 11.12.2017 tarihinden bu yana 360 kez okundu. / 92. SAYI

Tanımlanan Kablo Başına 10 Saniye Kazanın

Brady Corporation’ın yeni Wraptor A6500 Kablo Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü, sarılabilir etiketli kabloları 5 saniyede tanımlayarak üretim veriminizi önemli ölçüde artırabilir. Wraptor, etiketleri otomatik olarak yazdırıp çok çeşitli kablolara uygulayarak tanımlanan kablo başına en fazla 10 saniye kazanmanızı sağlar.

Daha fazla verimlilik
Wraptor A6500, etiketleri otomatik olarak yazdırıp uygulayarak üretim maliyetini kontrol altına alan ve tanımlama kalitesini artıran harika bir araçtır. Kabloları 5 saniyede tanımlar ve etiketleri önceden yazdırma ve elle uygulamaya zaman ayırma ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Wraptor teknolojisi barkod, logo ve diyagramları 300 dpi kalitesinde yazdırmanızı ve baloncuklanmayla kırışıklığa neden olmadan kabloyu etiketle sıkıca sarmanızı sağlar.

Kullanımı kolay
Wraptor A6500, herhangi bir ayar yapılmadan 1,52 mm ile 15,24 mm arasında çapa sahip kabloları tanımlayabilir; 50,8 mm’ye kadar genişliğe ve 19,05 mm ile 76,20 mm arasında uzunluğa sahip etiketler uygulayabilir. Tam renkli dokunmatik ekranı ve modern kullanıcı arayüzü Wraptor’un kullanımını kolaylaştırırken, USB bağlantı noktaları ve ethernet bağlantısı çeşitli üretim ortamlarına uygulanmasını pratik hale getirir. Wraptor, Brady Workstation’ın kolay etiket tasarımı, barkod uygulama ve serileştirme uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında, Schleuniger Kesme ve Soyma Makineleriyle de entegre edilebildiği için süreç verimliliğini son derece pratik bir şekilde ve önemli ölçüde artırabilir.

Dayanıklı kablo etiketleri
Wraptor A6500, Brady’nin en zorlu endüstriyel ortam koşullarında bile dayanıklı olmak üzere tasarlanmış B-427 kendinden lamine vinil ve B-499 naylon bezli sarılabilir kablo etiketlerini hızla uygulamak üzere tasarlanmıştır. Aşınma, yakıt, yağ ve dış mekan koşullarına son derece dayanıklı bir şekilde tasarlanmış kendinden lamine etiket, kendi kendine sönme özelliğine sahiptir ve birden fazla renkte sunulur. Naylon bezli sarılabilir etiket; aşınma, yakıt, yağ, kir, ısı, soğuk ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Her iki etiketle ilgili tüm bilgilerin yer aldığı teknik veri sayfalarına göz atabilirsiniz.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
92.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 48 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 1 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 76579 kişi.