AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 11.12.2017 tarihinden bu yana 257 kez okundu. / 92. SAYI

Kablosuz, Çoklu-Dokunmatik & Güvenlik Fonksiyonları: HGW 1033

SIGMATEK tarafından sunulan kablosuz el paneli HGW 1033 çalışma konforunu kötü yönde etkileyen tüm engelleri ortadan kaldırıyor. İlk olarak, kablosuz veri transferi ile üretim alanındaki metrelerce uzunluktaki kabloları ortadan kalkıyor. İkinci olarak, mobil panelin sahip olduğu 10.1 inç çoklu dokunmatik ekran (PCT) tüm endüstriyel uygulamalara uygun olmakla birlikte pek çok görüntüleme seçeneği ve sezgisel bir çalışma konsepti sunuyor.
Modern HMI (İnsan-Makine Arayüzü) halihazırda güvenlik elementleriyle donatılmıştır: Onay düğmesi, kilitli anahtar ve aydınlatmalı acil stop düğmesi. Pasif durumdayken düğme gri konumdadır. Işıklı kırmızı mantar butonu HGW 1033 sisteme doğru bir şekilde bağlanıldığını ve tüm güvenlik önlemlerinin kullanıma hazır olduğunu gösterir. Fonsksiyon odaklı verilerde olduğu gibi güvenlik verileri, standart WLAN ağı vasıtasıyla fakat Siyah Kanal İlkesine (Black Channel Principle ) göre iletilir.. Kablosuz HMI ile, makine operatörü denetim noktalarını esnek bir biçimde seçip sadece tek bir panel ile birkaç makineyi, robotu ya da sistem ünitelerini aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bu amaçla, makine tanımlaması için güvenli 7-segmentli ekran entegre edilmiştir.
Çift çekirdekli EDGE2 Teknolojisine sahip işlemci, üzerindeki entegre pil sayesinde, yeniden şarj edilmesine gerek kalmadan 2 saat boyunca gerekli görselleştirmeyi sağlar. Kablosuz panel OPC-UA iletişimini destekler ve standart olarak USB arayüzüne sahiptir. Erişim düzeylerini yetkilendirmek için RFID okuyucusu opsiyonel olarak entegre edilebilir. Güvenlik elementleri ve pil takımı da dahil olmak üzere tam donanımlı bir HGW 1033´nin ağırlığı 1,500 gramdır. Bu yüzden diğer el cihazlarına kıyasla daha hafiftir ve bu sayede siz yormadan çalışma imkanı sağlıyor. Pratik bir ek özellik olarak, arka tarafta bulunan kavrama ünitesinde HMI'nın makina aksamına (HMI için özel yuvaya gerek kalmadan) yerleştirilmesini sağlayan mıknatıslar vardır.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
92.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 39 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 1 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 76570 kişi.