AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 11.12.2017 tarihinden bu yana 266 kez okundu. / 92. SAYI

eWON® Flexy 4G Kullanan Makineleri İnternete Bağlıyor

HMS Industrial Networks, eWon Flexy için yeni 4G LTE EU (Avrupa) genişleme kartının, gelişmiş IIoT ağ geçidinin ve uzaktan erişim yönlendiricisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu sayede Flexy kullanıcıları hücresel 4G ağı üzerinden makinelerine uzaktan erişme, izleme ve kontrol etme şansı elde ediyorlar.
Pek çok saha bazlı uygulamanın kablolu internet bağlantısına erişimi yoktur ve hücresel bağlantıya ihtiyaç duyarlar. 4G hücresel bağlantıya sahip eWON Flexy’î kullanarak kullanıcılar Ethernetin olmadığı uzak yerlerde makinelerine erişim sağlama olanağı elde ediyorlar.

Daha güvenli bir bağlantı
4G genişleme kartı sadece en yeni LTE (Uzun Vadeli Evrim) ağlarına bağlanmakla kalmaz, aynı zamanda daha düşük hücresel bağlantıya otomatik olarak geçiş sağlar. Eğer 4G ağı tutarsız, meşgul ya da kullanılamaz duruma gelirse, bağlantı otomatik olarak 3G (HSPA/WCDMA) veya 2G’ye (GPRS/EDGE) geçiş yapar. Bir diğer deyişle, şartlar ne olursa olsun bağlanabilirlik devamlılığı sağlanır.

Daha hızlı iletişim
Söz konusu bekleme süresi olduğunda da 4G bağlanırlığının faydaları vardır: Mobil Ağ Operatörleri (MAÖ) tarafından kurulan en yeni ekipmanlarla daha iyi etkileşim ve uyumluluk sağlanır. Dahası, MAÖ tarafından sağlanan mobil kurulumlara bağlı olarak daha iyi bir ağ kapsama alanı sağlar. Yeni 4G kartı (B1, B3, B7, B8, B20) tarafından sağlanan frekans aralığı başlıca MAÖ ile geniş bir uyumluluk sağlar ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrikayı kapsar.
Uzaktan erişim noktasında ise, Flexy’i Talk2M bulut tabanlı çözüme bağlamak ve endüstriyel kontrol sistemine erişmek için gerekli olan tek şey veri planına sahip bir SIM karttır. SCADA benzeri uygulamalarda da yine aynı şekilde güvenli uzaktan VPN bağlantısı uzak sitedeki sabit IP adresine ihtiyaç duymadan SIM karttan faydalanabilir.


© Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
92.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

Bugün 22 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 2 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 75807 kişi.