AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Haber 11.12.2017 tarihinden bu yana 474 kez okundu. / 92. SAYI

Youli Hydraulic'in Yeni Fabrikasi Çin Piyasasının Endüstriyel Valf Taleplerini Karşılayacak

Youli Hydraulic, 2 yıl önce odak noktasını OEM yapmaktan sadece kendi markasıyla satış yapmaya çevirdiğinden bu yana uluslararasi anlamda profilini artttırmaya başladı. Şirket 2016 yılında Kore ofisini açtı ve hemen ardından bu Eylül ayında da Sozhou'daki yeni fabrikasını kurdu. Genel Müdür Ray Hsu, Youli'nin nasıl bu kadar hızlı yol aldığını ve küresel temsilini iyileştirdiğini paylaştı.

Anında ve profesyonel hizmet doğrudan Suzhou'dan verilecek
Suzhou Yunrui Hydraulic Equipment şirketinin kurulması, Çin marketinin şirket için artan önemini gösteriyor. Tayvan'daki Genel Merkezden teslim süresini azaltmak için Youli Çin'de artan taleplere cevap verebilmek adına doğrudan Suzhou'da bir fabrima kurmaya karar verdi. Yeni fabrika monoblok yön kontrol valfi, dilimli yön kontrol valfi, orantılı valf ve hidrolik yön değiştirici valf sağlayacak.
40 yıllık ar-ge ve işletme deneyimiyle Youli kendi monoblok yön kontrol valfini, dilimli yön kontrol valfini, orantılı valfini ve hidrolik yön değiştirici valfini üretiyor. Bu endüstriyel valfler plastik makinelerine, özel amaçlı makinelere ve üflemeli biçimlendirme makinelerinde kullanılıyor. Sn. Hsu ürünün piyasaya tanıtılması aşamasında, Çin, Tayland, Bulgaristan ve Türkiye gibi endüstriyel süper güçlerle rekabet edebilmek için tüm dünyaya ücretsiz ürün gönderme stratejisini izlediğini söylüyor. Kendisi kalitenin diğer her şeyin üstünde olduğuna inanıyor. Youli'nin sağladığı uygulamalar inşa ve tarımda kullanılabilirken, vinçlerde ve hasat makinelerinde bu valfleri görebilmek mümkün.
Sn. Hsu 'Youli'nin oransal valf geliştirme kararını ise çok farkli bir yolculuk' olarak görüyor. Oransal valflerin araştırma ve geliştirmesi noktasında halihazırda var olan zorluklara rağmen Hsu, imalat endüstrisine sağlayacağı katkılardan ve fütüristik potansiyelinden ötürü bu yüksek teknoloji markete yatırım yapmakta ısrarcı. Youli'nin piyasaya sürdüğü orantısal valfler %30-40 oranında enerji ve petrol tasarrufu sağlarken, daha yeşil bir üretim endüstrisinin önünü açıyor.

Bir sonraki aşamanın odak noktası son teknoloji valfler ve yüksek basınçlı valfler
Youli’s revenue experienced a positive growth of 20% this year. The increase in sales mainly occurred in plastics machinery, extruders and presses, as well as engineering equipment such as cranes, cement pump cars, drilling rigs, and so on. From sectional directional control valves to Load Sensing Proportional valve , Youli secured their sales in Asia, and the steady demands represents the company’s recognition on quality-valves especially as Youli’s products match the trend of low-energy waste, zero pollution and green manufacturing. In the next 3-5 year, Ray Hsu will continue to design localized service and product for China while leading his R&D team into the development of high-end valves and high pressure valves that will be facilitated in large machines such as die casting machines and punches.
Youli'nin gelirlerinde bu yıl %20 lik bir artış sağlandı. Satışlarda meydana gelen bu artışın başlıca olarak plastik makineleri, ekstrüderler ve presler ve de vinç, çimento pompa araçları, sondaj kulesi vb. Mühendislik ekipmanlarında meydana geldi. Dikimli yön kontrol valflerinden yüke duyarlı valflerde, Youli Asyadaki satışlarını güvence altına aldı, ve artan taleplerdl de şirketin kaliteli valfler konusunda tanınırlılığını gösteriyor. Zira Youli ürünleri düşük enerji atığı, sıfır kirlilik ve yeşil üretim trendlerine uygunluk gösteriyor. Gelecek 3-5 yıl içerisinde Ray Hsu Çin için yerelleştirilmiş hizmet ve ürün tasarlamaya devam ederken, basınçlı döküm makinesi gibi büyük makineleri kolaylaştıracak yüksek kaliteli valf ve yüksek basınçlı valflerin geliştirilmesinde ar-ge ekibine liderlik edecek.92. Sayı / Haber kategorisindeki diğer içerikler.

 • VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi Taslak Programı Yayımlandı
 • Makine İhracatçıları Birliği (MAİB) Başkanı Adnan Dalgakıran; “İhraç ettiğimiz makineler, dünya genelinde tüm sanayi kollarında kullanılıyor”
 • Youli Hydraulic'in Yeni Fabrikasi Çin Piyasasının Endüstriyel Valf Taleplerini Karşılayacak
 • Kastaş’tan Yeni Üretim Üssü
 • Yarının Kural Koyucuları Yapay ZEKÂ
 • SAF-HOLLAND, Türkiye Genelindeki Servis Ağını Güçlendiriyor
 • TEKSAN Yeni Fabrikasında Yurtiçi ve Yurtdışından İş Ortakları ile Buluştu
 • Allison Transmission, 1000 Serisi™ ve 2000 Serisi™ Şanzımanların Yakıt Tasarrufunu Artıracak Teknolojiye Sahip xFE Modellerini Tanıttı
 • Mitsubishi Electric, CDP’nin İklim ve Su Kategorilerinde A Listesine Girdi
 • İnform Ar&Ge Merkezi, güç elektroniği konusunda yeniliklere imza atmaya devam ediyor! “Ar-Ge Destekli İnovasyonu Odak Noktanıza Koyun”
 • İKMİB’den Jet Hızında Yerlileştirme Hareketi!
 • Türkiye’nin Teknoloji Firmaları Küreselleşme Yönünde İlerliyor
 • Dünya Devi Komatsu’dan Sürücüsüz Yük Kamyonu
 • Yeni nesil teknolojiler tek çatı altında Makine Sektörüne Yön Veren Bursa Endüstri Zirvesi için Geri Sayım Başladı!
 • Plastik sektörü "Türkiye’nin Otomobili Projesi" için hazır!
 • Daha fazla kullanışlılık, daha fazla güvenlik, daha fazla olasılık… Bosch’a “Daha iyi bir dünya için teknoloji” Ödülü!
 • Dünya sanayi devleri “WIN-WIN” demek için Türkiye’de bulaşacak Uluslararası 6 Fuar “Birlikten Kuvvet Doğar!” Sloganıyla WIN EURASIA Çatısı Altında Toplandı
 • Arçelik A.Ş. Çevresel Risklerle Mücadelede Dünyada En Başarılı 25 Şirket Arasında
 • Bayburt Üniversitesi'nden 'Patent' Başarısı
 • PETKİM’in Rekorları Devam Ediyor Dokuz Aylık Net Kârı 1 Milyar TL’yi Aştı
 • Borçelik’ten Endüstri 4.0 Atağı
 • Assan Alüminyum’ Yeni Yatırımlarıyla Zirveyi Hedefliyor • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  92.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 7 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 2 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 76538 kişi.