AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "hidrolik"
Hidrolik&Pnömatik web sitesini nereden duydunuz?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmiste yayinlanan sayilarina gözatabilirsiniz

Mikdisplay

http://www.maximator.com.tr/

http://www.ph-hydraulik.de/

http://tuyap.com.tr/fuarlar/plast-eurasia-2017#fuar-profili

Seyad Üyesidir

Ana Sayfa http://www.uzaymakina.com.tr/
 
  / 2017
 
Firma Ürün 09.09.2017 tarihinden bu yana 257 kez okundu. / 90. SAYI

Cheng Day Vinçleri Sınırsız Sayıda Endüstriyel Uygulama İçin En İyi Çözümleri Sunuyor

Ağır yük ekipmanları (Black Bear/U-Mega), kaldıraç ve park sistemleriyle birlikte vinçler Cheng Day’in ana ürünlerini oluşturuyor.
Cheng Day’in endüstriyel vinçleri çelik halat veya zincirli olarak tasarlanmıştır. Yük kaldırmak ve hareket ettirmek için elektrikli ve manuel ürünlerin yanında, tehlikeli ortamlar için de havalı zincirli vinç gibi viç tipleri de üreticinin sağladığı ürünlerdir.
Son yıllarda Cheng Day Havalı Zincirli Vinç ve Elektrikli Çelit Halatlı Vinç ürünlerini (kalıcı mıknatıs serisi) geliştirmiştir. Bu ürünlerden ilki en iyi şekilde kimya tesistleri, yiyecek işleme fabrikaları, maden, petrol ve gaz endüstrileri gibi yüksek patlayıcılı ve alevlenebilir çalışma ortamlarında kullanılır. Havalı zincirli vinç kullanmanın yararları genellikle güvenlikle ilgilidir çünkü havalı zincirli vinç geleneksel elektrik kullanımı yerine hava kullanarak güç üretir. Basınçlı hava kıvılcıma ve patlamaya neden olmaz ve bu yüzden kimyevi toz, yanıcı veya uçucu maddelerin olduğu tehlikeli yerlerde havalı zincirli vinç tercih sebebi olur.
Vinçlerin yükleme kapasitesi 250 kg ile 200 ton arasında değişir. Cheng Day’in 30’un üstünde patenti olduğu göz önünde bulundurulursa, müşteriler güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmak için ekipmanlarına güvenebilirler. Vinçlerin kaldırma tekniği tüm dünyada tanınmaktadır ve güçlü arge desteği ile, Cheng Day vinçleri müşterilerine verimli ve kaliteli bir üretim yapma şansı tanır.
Müşteriler ihtiyaç duydukları her türlü ekipmanı Cheng Day’ın ürün gamından rahatlıkla bulabilirler. Şu ana kadar Cheng Day’in vinçleri termik santrallerde, hidroelektrik santrallerde, nükleer santrallerde, tersanelerde ve 3D cinema koltukları üretiminde kullanılmaktadır. İhtiyacınız ne olursa olsun, Cheng Day fabrikalarında size uygun bir vinç bulacaksınız.
www.chengday.com.tw90. Sayı / Firma Ürün kategorisindeki diğer içerikler.

 • EWM'den Yeni Ürün Jenerasyonu Tüm İşaretler Industri 4.0'ı Gösteriyor
 • Hidrolik sistemler firması Pisnik, Stauff Form'u tercih etti Hidrolik presteki pratik uygulamalarda boru form verme sistemi
 • Cheng Day Vinçleri Sınırsız Sayıda Endüstriyel Uygulama İçin En İyi Çözümleri Sunuyor
 • SMC Enerji Tassarruflu Temel Çillerini Sunar
 • Sanayicilere Küresel Faaliyetlerinde Maksimum Esneklik Tanıyacak ve Makineler Arası İletişimde Devrim Yaratacak İşbirliği
 • Dahili Veri İşlemeli RFID Blok Modülü
 • Rockwell Automation’ın Yeni Servo Motoru Makine Performansını Artırıyor
 • Control Techniques, Unidrive M Genel Amaçlı Değişken Hızlı Sürücü Dizisini Daha da Geliştirdi
 • Bosch Rexroth, Akıllı Teknolojileriyle Endüstri 4.0 Yolculuğunda Yanınızda
 • Üretim Odası Sorunları
 • FARO, TracerM ile Montajın Başarısını Planlıyor • © Copyright 2005 - 2006 hidrolikpnomatik.com All Rights Reserved.
  90.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 11 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 1 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 67174 kişi.